Home


Products | Products | Products | Products | Produkte | Products | Products | Produtos | Productos | Productos | Des produits | Prodotti | Produkte | Produkte | Produkter | Produkty | продукты | 产品 | 製品 | プロダクト | 제품 | उत्पाद | محصولات | Ürünler | المنتجات | المنتجات | المنتجات

Countries not listed above, please use: Products, all other countries


English

Français Italiano Español Português

Deutsch Nederlands Svenska Dansk Norsk Suomalainen

Pусский Polski Česky Ελληνικά Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어


Celý příběh Tongkat Aliho 1: 200 extrahovat


By Serge Kreutz
Follow Serge on Twitter@serge_kreutz


Sumatra Pasak Bumi vyvinul extrakt z Tongkat Ali 1: 200 z Tongkatali.org v roce 1998. Tam byla jen jedna malajská společnost, která prodala Tongkat Ali před námi.

Náš první extrakt z tongkat ali byl 1:50. To je vztah, který získáte přirozeně a bez jakéhokoli upřesnění.

Můžete to vyzkoušet doma. Můžete vařit asi 5 kilogramů kořenových čipů Tongkat Ali asi hodinu. Potom kořeny vyhoďte. Poté se voda odpaří.

Odpařovací proces je komplikovanější než vaření zlomeného kořene.

Sumatra Pasak Bumi má vlastní továrnu na vakuové odpařování.

Technika odpařování, kterou používáme, byla vynalezena v roce 1866 Henri Nestlé. Je založen na standardní fyzice. Čím nižší je tlak nad kapalinou, tím nižší je teplota odpařování (bod varu).

Při nízkém tlaku můžete mléko odpařit nebo kondenzovat bez vaření po dlouhou dobu. Chcete-li pasterizovat (zabít všechny mikroorganismy), musíte mléko několik minut zahřát na 100 ° C (21 ° C) / 212 Fahrenheita. Pro tento proces potřebujete tlakový vařič nebo autoklávovací systém, který také používáme.

Když jste vypařili veškerou vodu vařeného kořene tongkat ali, přilepte na nádobu tvrdé zbytky, které musíte škrábat a brousit. Výsledkem je extrakt 1:50, směs anorganických a organických sloučenin. Anorganické sloučeniny zahrnují minerály a soli. Jsou krystaličtější než organické sloučeniny. Organické sloučeniny jsou měkčí.

Obecná moudrost je: Organické sloučeniny, nikoli anorganické sloučeniny, vysvětlují účinnost Tongkat Ali. Toto je realistický předpoklad, protože organické sloučeniny jsou specifické pro rostliny. Anorganické sloučeniny jsou běžné pro širokou škálu rostlin.

Extrakt 1: 200 se získá mechanickou separací, odstředěním a filtrací z extraktu 1:50. Odstraňujeme krystalické části, které s větší pravděpodobností způsobují gastrointestinální příznaky. Z 1 kg surového extraktu 1:50 získáme 250 gramů jemného, ​​těžšího extraktu 1: 200.

Naše výtažky nejsou fermentovány. Neexistuje žádná chemická změna, jako je fermentace hroznové šťávy na víno. V kořeni tongkat ali není mnoho proteinů, ale stávající mohou být během extrakce denaturovány. Denaturace znamená, že tvar molekul proteinu je změněn, ale chemické složení není.

Je náš extrakt 1: 200 silnější než náš extrakt 1:50? Určitě je více soustředěný. Podvodníci Tongkat Ali natahují své padělky s analogy stříbra. K našemu produktu nic nepřidáváme.

To znamená: Všechno v extraktu 1: 50 bylo také v syrových kořenech. Všechno v extraktu 1: 200 bylo dříve v 1:50 a předtím ve 200 gramech sušeného kořene.

Mohli byste jíst jen 200 gramů mletého kořene? Ještě ne! Budou nemocní. Člověk nemůže strávit 200 gramů dřevěných vláken. Nejste termit.

Na druhé straně, pokud polykáte 4 gramy extraktu 1:50, je gastrointestinální stres nepravděpodobný. A extrakt 1 gram 1: 200 také tolerují lidé s citlivým žaludkem.

Můžete říci: Náš extrakt 1: 200 je mírnější než 1:50. Také se více zaměřuje na aktivní složky. Můžete také říci: 1 gram 1: 200 je silnější než 1 gram 1:50. Je ale matematickou logikou, že 4 gramy 1:50 nejsou slabší než 1 gram 1: 200.

Australský bylinkář v Malajsii však tvrdí, že jeden ze 100 je nemožný a že jeden ze 200 by byl směšný.

Problém je jiný. Výňatek, který prodává, není 1: 200, takže si musí lidi pohnout argumenty, aby si mohli koupit svůj produkt.

Ve srovnání s ostatními nepoctivými prodejci má tento australský v Malajsii stále přijatelnou úroveň integrity.

Zhorší to, když jedete z Malajsie do Singapuru. Najdete zde nejen Číňany hladové po penězích, ale také marocké se španělským občanstvím. Je to nejpatologičtější postava v obchodě Tongkat Ali. Bohužel psychopati mohou být nebezpeční.

Trpí komplexem méněcennosti, který se snaží nadměrně kompenzovat. Tvrdí tři akademické tituly a jmenuje se generálním ředitelem, přestože své prodeje provozuje ze svého domova.

Pokusil se prodat jako model, ale nedostal se příliš daleko, navzdory jeho nahému vydání na síti (příliš krátký, příliš silný). Zkoušel také kariéru jako guru masturbace.

Kdo je ten chlap? Z důvodu zábavy si zahrajeme na tuto otázku Hitchcocka. Dříve nebo později vám to řeknu, nebo se sami přesvědčíte. Ale opatrně. To je psychopat a vy byste se mohli stát obětí. Zfalšoval svou biografii a vytvořil odkazy na své podvody s Tongkat Ali a důkazy jsme ověřili (falešné dokumenty založené na našich originálech).

Ale tato osoba není jediným podvodníkem v obchodě Tongkat Ali, jen nejchudším.

Podvodníci přicházejí a odcházejí, většinou z milosti Google. Pokud jim Google dá hodnocení, může získat veřejnost, aby si koupila své padělky.

Nějakou dobu obíralo tvrzení extraktu tongkat ali s alkoholem jako extrakčním činidlem. Nesmysl, samozřejmě. Náklady na komerční produkt, který používá alkohol jako extrakční činidlo, by byly příliš vysoké. A oddělení spotřebních daní po celém světě by vedly k jakékoli konkurenci při jakékoli extrakci alkoholu. Nepoužíváme vůbec alkohol.

V současné době je trendem „standardizace“ pro Eurycomanone. Mnoho obchodníků tvrdí, že s více a více procent. Čekám na scammera, který se snaží přesvědčit veřejnost, že jeho extrakt z jazyka tongkat ali je 110% eurycomanonu.

Náš arabsko-španělský singapurský psychopat (rozhodnutý, že nebude překonán) již žádá extrakt z Tongkat ali, který je jak 1: 200, tak standardizovaný pro eurycomanon. Ale to je logická chyba.

Podíl Eurycomanonu na Tongkat Ali není jednotný. Proto má extrakt 1: 200 přirozenou variaci Eurycomanonu (ne každých 200 kg má stejný obsah). Pokud by byl extrakt standardizován pro markerový chemický eurycomanon, pak by se množství kořene, které se má použít, lišilo.

Psychopatům chybí logika. Proto náš arabsko-španělský příklad považuje za dobrý nápad zobrazovat reklamy Google, které varují před trikem 1: 200 a poté se snaží prodat čtenářům „standardizovaný 1: 200“.

Ale také vyzkoušel kariéru jako masturbující guru. Dokázal Dr. Kellog měl pravdu, co se týče masturbace a duševního zdraví? Dr. Společnost Kellog vyvinula kukuřičné lupínky jako snídani, aby ukončila tuto praxi a zajistila zdraví dětí.

Proč celý ten rozruch o Euryomanone vůbec? Lesnický výzkumný ústav v Malajsii navrhl použití Eurycomanonu jako markerové sloučeniny k identifikaci Tongkat Ali jako složky v bylinných přípravcích. To dává smysl, protože Eurycomanon je nedílnou součástí Tongkat Ali. Eurycomanon je nejhojnější složkou kromě celulózy.

1627/5000 Eurycomanon však není chemickou sloučeninou odpovědnou za účinky Tongkat Ali. Rozsah vědeckého výzkumu Eurycomanonu je nízký. Převážná většina vědeckých studií byla provedena s extraktem Tongkat Ali z celého spektra a ne s izoláty Eurycomanonu.

Sumatra Pasak Bumi je určen ke zvýšení hladiny testosteronu bez přímé injekce anabolických steroidů nebo náhradní terapie testosteronem pomocí náplasti nebo perorálního testosteronu undekanoátu (Andriol Testocaps).

Anabolické steroidy nebo testosteronové náplasti nebo tobolky nejsou uspokojivým řešením, protože některé z výhod testosteronu jsou spojeny se syntézou hormonu v těle.

Vedlejším účinkem léčby exogenním testosteronem v těle je smrštění genitálií. Velké genitálie nezpůsobuje samotný testosteron, ale skutečnost, že mnoho testosteronu je produkováno genitáliemi.

Nekontrolovatelný účinek na celou hypotalamo-hypofyzicko-gonadální osu je hlavní nevýhoda přímého exogenního testosteronu.

Řetězec událostí podél této osy je tento: Nízký testosteron způsobuje uvolnění hypotalamu a syntézu gonadotropinu. Hormon uvolňující gonadotropiny aktivuje produkci luteinizačního hormonu a hormonu stimulujícího folikuly hypofýzou. Luteinizační hormon a folikuly stimulující hormon komunikují s mužskými a ženskými pohlavními žlázami (varlata a vaječníky) za účelem zvýšení hladin estrogenu a testosteronu.

Tento popis je stejně jednoduchý jako říkat, že auto je kolový stroj, a když dáte naftu do nádrže, vytvoří oheň a jízdy. Má také houkačku, která upozorňuje na překážky, aby se dostala z cesty, a pokud ne, má brzdu.

Nemůžete vysvětlit auto v několika větách. A ani endokrinní systém nelze vysvětlit tak stručně.

Přeskočení osy hypothalamicko-hypofýza-gonadální a jednoduše dodání exogenního testosteronu je příliš surová terapie. Výměna pneumatik je tak jednoduchá jako vyladění pomalého automobilu. Může nebo nemusí mít požadovaný účinek.

Většina lidí chápe auta lépe než jejich vlastní endokrinní systém. Protože auta jsou méně komplikovaná.

Teoretický přístup nebude stačit k oživení slabého libida. Empirický přístup je slibnější. A zkušenosti tradiční medicíny s Tongkat Ali, Butea Superba a Mucuna Pruriens jasně ukazují, že tyto byliny zvyšují sexuální touhu a vedou k vyšší hladině testosteronu. Jak přesně se to stane? To není jasné. Ale je to složitější než Tongkat Ali, Butea Superba nebo Mucuna Pruriens, o nichž se tvrdí, že Leydigovy buňky mají produkovat více testosteronu. Kolem hypothalamicko-hypofyzicko-gonadální osy bude několik kotevních bodů.

Podrobnosti nejsou známy.

Být empirický člověk, ne teoretický.

Zde je další část empirické vědy, která formuje obchodní politiku naší společnosti Sumatra Pasak Bumi.

Existuje stále více důkazů, že plasty jsou důležitým faktorem při snižování sexuální touhy a plodnosti mužů. Nejhorším viníkem je bisfenol A, tvrdý plast, který se tradičně používá k výrobě lahví na vodu.

Bisfenol A je hormonální interferující faktor. Uvolňují se měřitelné hladiny chemikálií s estrogenní aktivitou. Tyto chemikálie působí jako estrogeny na hypotalamicko-hypofyzární gonadální ose. Řeknou hypotalamu, hypofýze a gonádám, že v krevní plazmě již cirkuluje dostatek přírodních steroidních hormonů, a není tedy třeba je dále syntetizovat.

Smrtelná řetězová reakce pro muže, protože tyto ekologické estrogeny nemohou nahradit spermatogenezi testosteron, a to ani u libida, sexuální touhy, sexuální funkce, orgasmu a sexuální uspokojení.

Bisfenol A byl první plast, který byl jasně identifikován jako hormonální disruptor, ale vědec pochopil náznak a také se podíval na další plasty.

Výsledek: Většina plastů, a možná všechny, mohou být chemikálie s estrogenní aktivitou.

Stále pijete vodu z plastových lahví? Skladujete potraviny v plastových obalech? Kupujete doplňky v plastových obalech?

Měli byste to zastavit.

Zejména pokud jde o byliny pro sexuální stimulaci.

Jistě, obchodujeme Tongkat Ali Extract desetiletí v plastových lahvích a mnoho našich klientů dosáhlo skvělých výsledků.

Známe varování pro plasty a my jsme se rozhodli zabalit naše výtažky do dvouvrstvých nebo silně vrstvených papírových sáčků a poté je vložit do plastových lahví. Nedochází tedy ke kontaktu našich kapslí nebo práškového extraktu s plasty.

Balení do papírových sáčků není možné pro množství 100 tobolek, takže naše nová produktová řada je 400 tobolek v kontejneru.

Dávky pro znatelný účinek sexuálně podporujících bylin, které jsou považovány za jídlo, nikoli za léky, se však pohybují v rozmezí několika gramů denně a pro tento režim se nepřibližujete k jednotlivým obalům po 100 tobolkách.Vítejte ve světě lepšího sexu

Průvodce po zlepšené sexuální funkci a lepších sexuálních příležitostech


Napište na tongkatali.org v jakémkoli jazyce

Tongkatali.org miluje kulturní rozmanitost

Váš jazyk - - Není angličtina

Byliny můžete distribuovat pro více testosteronu a lepší sex v České republice

Prodáváme bylinky pro lepší sex

Obchod Tongkatali.org a náboženství

Účel života

S dietou Serge Kreutze můžete zhubnout

Tongkat ali vám dává testosteron. Testosteron z vás dělá muže.

Větší penis - jakPT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine, Jl. Imam Bonjol No.9,
Petisah Tengah, Medan Petisah,
Medan City, North Sumatra 20236,
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20