Home


Products | Products | Products | Products | Produkte | Products | Products | Produtos | Productos | Productos | Des produits | Prodotti | Produkte | Produkte | Produkter | Produkty | продукты | 产品 | 製品 | プロダクト | 제품 | उत्पाद | محصولات | Ürünler | المنتجات | المنتجات | المنتجات

Countries not listed above, please use: Products, all other countries


English

Français Italiano Español Português

Deutsch Nederlands Svenska Dansk Norsk Suomalainen

Pусский Polski Česky Ελληνικά Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Pełna historia o Tongkat Ali 1:200, wyciąg z


Serge'a Kreutza.


Sumatra Pasak Bumi opracowała w 1998 roku wyciąg Tongkat Ali z Tongkatali.org w proporcji 1:200. Była tylko jedna malezyjska firma, która sprzedała Tongkat Ali przed nami.

Nasz pierwszy ekstrakt z Tongkat Ali wynosił 1:50, czyli stosunek, jaki otrzymujesz naturalnie i bez żadnego wyrafinowania.

Możesz spróbować w domu. Możesz gotować 5 kilogramów chipsów korzeniowych Tongkat Ali przez około godzinę. Potem pozbędziesz się korzeni. Następnym krokiem jest odparowanie wody.

Proces odparowywania jest bardziej skomplikowany niż gotowanie zmiażdżonych korzeni.

W Sumatra Pasak Bumi mamy własną instalację odparowywania próżniowego.

Technika parowania, którą stosujemy, została wynaleziona przez Henri Nestlé w 1866 roku. Opiera się na prostej fizyce. Im niższe ciśnienie powyżej cieczy, tym niższa temperatura parowania (temperatura wrzenia).

Pod niskim ciśnieniem mleko może być odparowane lub skondensowane bez długiego wrzenia. Musisz ogrzewać mleko przez kilka minut powyżej 100 stopni Celsjusza / 212 Fahrenheita, aby je pasteryzować (zabić wszystkie mikroorganizmy). Do tego procesu potrzebny jest szybkowar lub autoklaw, którego również używamy.

Kiedy odparujesz całą wodę z przegotowanego korzenia Tongkat Ali, dostajesz twardą pozostałość na pojemniku, którą musisz zeskrobać i zmielić. Wynikiem jest ekstrakt w proporcji 1:50, mieszanina związków nieorganicznych i organicznych. Związki nieorganiczne obejmują minerały i sole. Są one bardziej krystaliczne niż związki organiczne. Związki organiczne są bardziej miękkie.

Konwencjonalna mądrość mówi: Związki organiczne, a nie związki nieorganiczne, wyjaśniają skuteczność Tongkat Ali. Jest to realistyczne założenie, ponieważ związki organiczne są charakterystyczne dla roślin. Związki nieorganiczne są wspólne dla wielu roślin.

Ekstrakt 1:200 otrzymuje się z ekstraktu 1:50 poprzez mechaniczną separację, odwirowanie i filtrację. Usuwamy krystaliczne części, które mogą powodować objawy żołądkowo-jelitowe. Z 1 kg ekstraktu surowego 1:50 otrzymujemy 250 gramów ekstraktu drobnego, cięższego 1:200.

Nasze ekstrakty nie są fermentowane. Nie ma zmian chemicznych, takich jak fermentacja soku winogronowego na wino. Niewiele jest białek w korzeniu Tongkat Ali, ale białka obecne w korzeniu mogą być denaturowane w procesie ekstrakcji. Denaturacja oznacza, że zmienia się kształt cząsteczek białka, ale nie zmienia się skład chemiczny.

Czy nasz ekstrakt w stosunku 1:200 jest silniejszy niż nasz ekstrakt w stosunku 1:50? Na pewno jest bardziej skoncentrowany. Oszuści Tongkat Ali rozciągają swoje fałszywe proszki z analogami syldenafilu. Nie dodajemy nic do naszego produktu.

Oznacza to, że wszystko w ekstrakcie 1:50 znajdowało się również w surowych korzeniach. Wszystko w ekstrakcie 1:200 było wcześniej w 1:50, a wcześniej w 200 gramach wysuszonego posiekanego korzenia.

Możesz zjeść 200 gramów posiekanego korzenia? Nie! Zachorowałeś. Człowiek nie może strawić 200 gramów włókna drzewnego. Osoba nie jest termitem.

Z drugiej strony, jeśli połkniesz 4 gramy ekstraktu 1:50, stres żołądkowo-jelitowy jest mało prawdopodobny. I 1 gram ekstraktu 1:200 jest również tolerowany dla osób z wrażliwym żołądkiem.

Można powiedzieć: Nasz ekstrakt 1:200 jest łagodniejszy niż ekstrakt 1:50. Jest on również bardziej skoncentrowany dla składników aktywnych. Można również powiedzieć, że 1 gram 1:200 jest silniejszy niż 1 gram 1:50. Ale logika matematyczna jest taka, że 4 gramy 1:50 nie są słabsze niż 1 gram 1:200.

Powyższe wyjaśnienie współczynników ekstrakcji jest wystarczająco logiczne.

Ale australijski zielarz w Malezji twierdzi, że 1:100 jest niemożliwe, a 1:200 jest śmieszne.

Problem tkwi w czymś innym. Ekstrakt, który sprzedaje nie jest 1:200, więc musi przekręcać argumenty, aby ludzie kupowali jego produkt.

W porządku. W porządku. W porównaniu z innymi nieuczciwymi sprzedawcami, ten Australijczyk w Malezji ma akceptowalny poziom uczciwości.

Jest jeszcze gorzej, gdy jedziesz z Malezji do Singapuru. Znajdziesz tam zarówno Marokańczyka z hiszpańskim obywatelstwem, jak i chciwego Chińczyka. Jest najbardziej patologiczną postacią w handlu Tongkat Ali. Niestety, psychopaci mogą być bardzo niebezpieczni.

Cierpi z powodu kompleksu niższości, za który stara się zrekompensować z nawiązką. Twierdzi, że ma trzy tytuły naukowe i nazywa siebie Dyrektorem Generalnym, chociaż prowadzi swoją działalność tylko ze swojego mieszkania.

Próbował sprzedać siebie jako modela, ale nie dotarł zbyt daleko, mimo nagiej publikacji w sieci (zbyt krótkiej, zbyt grubej). Próbował też kariery jako guru masturbacji.

Kim jest ten facet? Dla rozrywki gramy w Hitchcocka na to pytanie. Wcześniej czy później wszyscy się dowiedzą. Ale musisz być ostrożny. To jest psychopata i możesz stać się ofiarą. On sfałszował swoją biografię, a on sfałszowane odniesienia do jego Tongkat Ali oszustwo, a my notarialnie dowodów (fałszywe dokumenty oparte na naszych oryginałów).

Ale ta osoba nie jest jedynym oszustem w handlu Tongkat Ali, ale tylko najbardziej dziecinnym.

Oszuści przychodzą i odchodzą, głównie dzięki łasce Google'a. Jeśli Google daje im dobrą rangę w wyszukiwarce, mogą uzyskać opinię publiczną, aby kupić swoje podróbki.

Przez jakiś czas, twierdzenie Tongkat Ali ekstrakt z alkoholem jako agentem ekstrakcyjnym wykonane rundy. Bzdura, oczywiście. Koszt produktu handlowego wykorzystującego alkohol jako środek do ekstrakcji byłby zbyt wysoki. A wydziały akcyzy na całym świecie zbankrutowałyby każdą operację ekstrakcji alkoholu. Nie używamy alkoholu do produkcji, tylko do dezynfekcji sprzętu.

Obecnie w modzie jest "standaryzacja" Eurycomanone. Wielu sprzedawców internetowych twierdzi, że tak jest, a odsetek ten jest coraz wyższy. Czekam na oszusta, który próbuje przekonać opinię publiczną, że jego wyciąg z Tongkat Ali to 110% Eurycomanon.

Nasz arabsko-hiszpański psychopata singapurski (który jest zdeterminowany, aby nie być przebojowym) już twierdzi, że sprzedaje wyciąg z Tongkat Ali, który jest znormalizowany zarówno dla 1:200, jak i Eurycomanon. Ale to logiczny błąd.

Udział Eurycomanone w Tongkat Ali nie jest jednolity. Dlatego ekstrakt w proporcji 1:200 ma naturalną odmianę Eurycomanone (nie wszystkie 200 kg mają tę samą zawartość). Gdyby znormalizować ekstrakt dla znacznika chemicznego Eurycomanon, ilość korzenia, która ma być użyta, musiałaby być inna.

Psychopaci nie mają logiki. Dlatego też nasza arabsko-hiszpańska kopia uważa, że dobrym pomysłem jest uruchomienie reklam Google, które ostrzegają przed sztuczką 1:200, a następnie próbują sprzedać czytelnikom "znormalizowane 1:200".

Ale próbował też kariery jako onanieguru. Czy dr Kellog miał rację co do masturbacji i zdrowia psychicznego? Dr. Kellog opracował płatki kukurydziane jako posiłek śniadaniowy, aby położyć kres tej praktyce i zapewnić zdrowie dzieci.

Po co to całe zamieszanie o Eurycomanon? Instytut Badawczy Leśnictwa Malezji zasugerował wykorzystanie Eurycomanonu jako związku markerowego do identyfikacji Tongkat Ali jako składnika preparatów ziołowych. Ma to sens, ponieważ Eurycomanone jest integralną częścią Tongkat Ali. Eurycomanon jest najobfitszym składnikiem oprócz celulozy.

Ale Eurycomanon nie jest związkiem chemicznym odpowiedzialnym za działanie Tongkat Ali. Ilość badań naukowych nad Eurycomanonem jest niewielka. Zdecydowana większość badań naukowych została przeprowadzona przy użyciu wyciągu Tongkat Ali z pełnego spektrum, a nie izolatów Eurycomanon.

Sumatra Pasak Bumi jest przeznaczony do poprawy testosteronu bez bezpośredniego wstrzyknięcia sterydów anabolicznych lub terapii zastępczej testosteronem poprzez plastry lub doustny testosteron undecanoate (Andriol Testocaps).

Sterydy anaboliczne lub plastry testosteronu lub kapsułki nie są zadowalającym rozwiązaniem, ponieważ wiele korzyści płynących z testosteronu wiąże się z własną syntezą hormonu w organizmie.

Efektem ubocznym ekspozycji organizmu na egzogenny testosteron jest skurcz narządów płciowych. To nie jest testosteron sam w sobie, że sprawia, że duże genitalia, ale fakt, że wiele testosteronu jest produkowany przez genitalia.

Niekontrolowany wpływ na całą oś podwzgórze-przysadka-gonada jest najważniejszą wadą bezpośredniego egzogennego testosteronu.

Łańcuch zdarzeń wzdłuż tej osi jest taki: Niski testosteron pozwala na uwalnianie i syntezę podwzgórza gonadotropiny. Gonadotropina uwalniająca hormon aktywuje produkcję hormonu luteinizującego i hormonu stymulującego pęcherzyki przez przysadkę mózgową. Hormon luteinizujący i hormon pobudzający pęcherzyki włosowe komunikują się z męskimi i żeńskimi gonadami (jądrami i jajnikami) w celu zwiększenia poziomu estrogenów i testosteronu.

Opis ten jest tak prosty, jak stwierdzenie, że samochód jest maszyną z kołami, a gdy włożysz olej napędowy do zbiornika, rozpala ogień i jedzie dalej. Ma również klakson, aby powiedzieć przeszkody, aby zejść z drogi, i ma hamulec, jeśli nie.

Nie możesz wytłumaczyć samochodu w kilku zdaniach. I nie potrafisz wytłumaczyć tak krótko układu hormonalnego.

Ominięcie osi podwzgórze-przysadka mózgowa i sama podaż egzogennego testosteronu to zbyt szorstka terapia. To proste, jak dostrajanie powolnego samochodu poprzez zmianę opon. Może mieć pożądany efekt lub nie.

Większość ludzi rozumie samochody lepiej niż ich własny układ hormonalny. Ponieważ samochody są mniej skomplikowane.

Teoretyczne podejście nie wystarczy, by ożywić ospałe libido. Podejście empiryczne jest bardziej obiecujące. A doświadczenie medycyny tradycyjnej z Tongkat Ali, Butea Superba i Mucuna Pruriens wyraźnie sugeruje, że te zioła zwiększają popęd płciowy i prowadzą do wyższego poziomu testosteronu. Jak to się dokładnie dzieje? To nie jest jasne. Ale jest to bardziej skomplikowane niż Tongkat Ali, Butea Superba czy Mucuna Pruriens komunikując się bezpośrednio z komórkami Leydiga i zlecając im produkcję większej ilości testosteronu. Wzdłuż osi podwzgórze-przysadka-gonadalnej będzie kilka punktów kotwiczenia.

Szczegóły nie są znane.

Lepiej być osobą empiryczną niż teoretyczną.

Oto kolejna część empirycznej nauki, która kształtuje politykę handlową naszej firmy Sumatra Pasak Bumi.

Istnieje coraz więcej dowodów na to, że tworzywa sztuczne są ważnym czynnikiem zmniejszającym popęd płci męskiej i płodność. Najgorszym winowajcą jest bisfenol A, twardy plastik tradycyjnie używany do produkcji butelek z wodą.

Bisfenol A jest hormonalnym czynnikiem zakłócającym. Pozwala to na ucieczkę mierzalnych ilości substancji chemicznych o aktywności estrogenowej. Te chemikalia działają jak estrogeny na osi podwzgórza i przysadki mózgowej. Mówią podwzgórze, przysadkę mózgową i gonady, że wystarczająca ilość naturalnych hormonów steroidowych już krąży w osoczu krwi i dlatego nie ma potrzeby ich dalszej syntezy.

Śmiertelna reakcja łańcuchowa dla mężczyzn, ponieważ te sztuczne estrogeny nie mogą zastąpić testosteronu w spermatogenezie, ani dla libido, pożądania seksualnego, funkcji seksualnej, orgazmu i satysfakcji seksualnej.

Bisfenol A był pierwszym tworzywem sztucznym, które zostało wyraźnie zidentyfikowane jako hormonalny czynnik zakłócający, ale nauka zbadała również inne tworzywa sztuczne.

Rezultat: Większość tworzyw sztucznych, a być może wszystkie z nich, uwalniają chemikalia o aktywności estrogenowej.

Kto jeszcze pije wodę z plastikowych butelek? Kto nadal trzyma jedzenie w plastikowych pojemnikach? Kto nadal kupuje suplementy diety w opakowaniach z tworzyw sztucznych?

Lepiej jest przestać.

Zwłaszcza, gdy chodzi o zioła w celu wzmocnienia seksualnego.

Oczywiście od dziesięcioleci sprzedajemy ekstrakt Tongkat Ali w plastikowych butelkach, a wielu naszych klientów osiągnęło piękne wyniki.

Znamy jednak ostrzeżenia dotyczące tworzyw sztucznych i zdecydowaliśmy się zapakować nasze ekstrakty w dwuwarstwowe lub grube papierowe torby przed napełnieniem ich plastikowymi butelkami. Dzięki temu nie ma kontaktu pomiędzy naszymi kapsułkami lub ekstraktem proszkowym a tworzywami sztucznymi.

Pakowanie w worki papierowe nie jest możliwe dla ilości 100 kapsułek, dlatego też nasza nowa linia produktów to 400 kapsułek na pojemnik.

W każdym przypadku, dawki dla zauważalnego efektu seksualności - promowanie ziół, które są klasyfikowane jako żywność, a nie jako lekarstwa, są w zakresie kilku gramów dziennie, a dla takiego programu nie dostać się bardzo daleko z poszczególnych pojemników 100 kapsułek.Witamy w świecie lepszego seksu


Przewodnik po poprawie funkcji seksualnych i lepszych możliwościach seksualnych


Napisz na tongkatali.org w dowolnym języku

Tongkatali.org kocha różnorodność kulturową.

Twój język - - nie angielski

Możesz rozdawać zioła na więcej testosteronu i lepszy seks w Polsce

Sprzedajemy zioła dla lepszego seksu

Sklep Tongkatali.org i religia

Cel życia

Możesz schudnąć dzięki diecie Serge Kreutz

Większy penis - jak

Tongkat Ali daje testosteron. Testosteron czyni cię mężczyzną.

Produkty

Tongkatali.org oryginalny ekstrakt 1: 200 tongkat ali dla optymalnego testosteronu


Slovensko - Slovenian

Znanstveni dokaz za Tongkat Ali

Kaj so aktivne sestavine Tongkat Alija
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine, Jl. Imam Bonjol No.9,
Petisah Tengah, Medan Petisah,
Medan City, North Sumatra 20236,
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20