Home


Products | Products | Products | Products | Produkte | Products | Products | Produtos | Productos | Productos | Des produits | Prodotti | Produkte | Produkte | Produkter | Produkty | продукты | 产品 | 製品 | プロダクト | 제품 | उत्पाद | محصولات | Ürünler | المنتجات | المنتجات | المنتجات

Countries not listed above, please use: Products, all other countries


English

Français Italiano Español Português

Deutsch Nederlands Svenska Dansk Norsk Suomalainen

Pусский Polski Česky Ελληνικά Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어


Tongkat Ali 1: 200'ün tam öyküsü


Serge Kreutz tarafından

Sumatra Pasak Bumi, 1998'de Tongkatali.org'dan 1: 200 Tongkat Ali Özü'nü geliştirdi. Tongkat Ali'yi bizden önce satan tek bir Malezya şirketi vardı.

İlk tongkat ali özümüz 1:50 idi. Doğal olarak ve herhangi bir ayrıntılandırma olmadan elde ettiğiniz ilişki budur.

Bunu evde deneyebilirsiniz. 5 kilogram Tongkat Ali kök yongasını yaklaşık bir saat boyunca pişirebilirsiniz. Sonra kökleri atın. Ardından, suyu buharlaştırın.

Buharlaşma süreci, kırılmış kökü kaynatmaktan daha karmaşıktır.

Sumatra Pasak Bumi'nin kendi vakumlu buharlaşma fabrikası vardır.

Kullandığımız buharlaştırma tekniği 1866'da Henri Nestlé tarafından icat edildi. Standart fizik dayanmaktadır. Bir sıvının üstünde basınç ne kadar düşük olursa, buharlaşma sıcaklığı o kadar düşüktür (kaynama noktası).

Düşük basınç altında, uzun süre pişirmeden sütü buharlaştırabilir veya yoğunlaştırabilirsiniz. Pastörize etmek (tüm mikroorganizmaları öldürmek) için sütünüzü 100 santigrat (Celsius) / 212 Fahrenheit'in üzerinde birkaç dakika ısıtmanız gerekir. Bu işlem için kullandığımız bir düdüklü tencere veya otoklavlama sistemine ihtiyacınız var.

Pişmiş tongkat kökünün tüm suyunu buharlaştırdığınızda sert artıklar kabınıza yapışır ve kazıyıp öğütmeniz gerekir. Sonuç, 1:50'lik organik ekstre karışımıdır. İnorganik bileşikler arasında mineraller ve tuzlar bulunur. Organik bileşiklerden daha kristallidirler. Organik bileşikler daha yumuşaktır.

Yaygın bilgelik: Organik bileşikler, inorganik bileşikler değil, Tongkat Ali'nin etkinliğini açıklar. Organik bileşikler bitkilere özel olduğu için bu gerçekçi bir varsayımdır. İnorganik bileşikler çok çeşitli bitkilerde yaygındır.

1: 200 ekstrakt, mekanik olarak ayırma, santrifüjleme ve 1:50 ekstrakttan filtrasyon ile geri kazanılır. Gastrointestinal semptomlara neden olma olasılığı daha fazla olan kristalin parçaları çıkarırız. 1 kg'dan 1: 50 ham ekstrakttan 250 gram ince, daha ağır olan 1: 200 ekstrakt alırız.

Ekstrelerimiz fermente edilmemiş. Üzüm suyunun şaraba fermantasyonu gibi kimyasal bir değişiklik yoktur. Tongkat ali kökünde pek fazla protein yoktur, fakat ekstraksiyon işlemi sırasında mevcut olanlar denatüre edilebilir. Denatürasyon, protein moleküllerinin şeklinin değiştirildiği, ancak kimyasal bileşimin olmadığı anlamına gelir.

1: 200 ekstraktımız 1:50 ekstremizden daha mı güçlü? Kesinlikle daha odaklı. Tongkat Ali dolandırıcıların sahte tozları silverafil analogları ile geriliyor. Ürünümüze hiçbir şey eklemiyoruz.

Bunun anlamı: 1: 50 ekstraktındaki her şey aynı zamanda ham kökündeydi. 1: 200 ekstraktındaki her şey daha önce 1: 50'de ve ondan önce 200 gram kurutulmuş kökündeydi.

200 gram kıyma kökü yer misin? Henüz değil! Hasta olacaklar. Bir insan 200 gram odun lifi sindiremez. Sen bir termit değilsin.

Öte yandan, 1: 50 ekstraktın 4 gramını yutarsanız, gastrointestinal stres olası değildir. Ayrıca 1 gram 1: 200 özü, midesi hassas kişilerce tolere edilir.

Söyleyebilirsiniz: Bizim 1: 200 özümüz 1:50 den daha ılımandır. Aynı zamanda aktif içeriklere daha fazla odaklanmıştır. Ayrıca şunu da söyleyebilirsiniz: 1 gram 1: 200, 1 gram 1:50'den daha güçlüdür. Fakat matematiksel mantık, 1:50'lik 4 gramın 1 gramlık 1: 200'den daha zayıf olmamasıdır.

Ancak Malezya'daki bir Avustralya uzmanı 100'de 1'in imkansız olduğunu ve 200'de 1'in saçma olacağını iddia ediyor.

Sorun farklı. Sattığı özü 1: 200 değil, bu yüzden insanların ürününü satın alması için argümanları bükmesi gerekiyor.

Diğer sahtekâr satıcılarla karşılaştırıldığında, Malezya'daki bu Avustralya hala kabul edilebilir bir bütünlük seviyesine sahiptir.

Malezya'dan Singapur'a giderken daha da kötüleşiyor. Orada sadece paraya aç Çinlileri değil aynı zamanda İspanyol vatandaşlığına sahip bir Fas'ı da bulacaksınız. Tongkat Ali ticaretindeki en patolojik şahsiyettir. Ne yazık ki, psikopatlar tehlikeli olabilir.

Fazla telafi etmeye çalıştığı bir aşağılık kompleksi çekiyor. Üç akademik unvan talep ediyor ve satışını evinden yürütmesine rağmen, kendisinin icra kurulu başkanı olarak görev yapıyor.

Kendisini bir model olarak satmaya çalıştı, ancak internetteki çıplak yayınına rağmen (çok kısa, çok kalın) çok uzağa gitmedi. Ayrıca bir mastürbasyon gurusu olarak da kariyer yapmaya çalıştı.

Adam kim? Eğlence uğruna, hadi bu konuda Hitchcock oynayalım. Er ya da geç, sana söyleyeceğim yoksa kendin öğreneceksin. Ama dikkatli ol. Bu bir psikopat ve kurban olabilirsin. Biyografisini kandırdı ve Tongkat Ali sahtekarlığı için referanslar aldırdı ve kanıtları noter haline getirdik (orijinal belgelere dayanan sahte belgeler).

Fakat bu kişi Tongkat Ali ticaretindeki tek aldatıcı değil, sadece en çocuksu.

Dolandırıcılar gelir ve gider, çoğunlukla Google’ın lütfuyla. Google onlara bir rütbe verirse, halkın sahte satın almalarını sağlayabilir.

Bir süredir, tongkat ali'nin bir özütleyici olarak alkol ile özütlenme iddiası dolaştırılmıştır. Saçmalık, elbette. Bir özütleyici olarak alkol kullanan bir ticari ürünün maliyeti çok fazla olacaktır. Ve dünyadaki tüketim bölgeleri, alkol ekstraktı işlemlerini iflasa sürükleyecektir. Hiç alkol kullanmayız.

Şu anda eğilim Eurycomanone için "standardizasyon". Birçok tüccar gittikçe daha fazla yüzde ile iddia ediyor. Halkı tongkat ali ekstraktının yüzde 110'luk eurycomanone olduğuna ikna etmeye çalışan bir dolandırıcıyı bekliyorum.

Arap-İspanyol Singapur psikopatımız (aşılmayacağına karar verildi) zaten hem 1: 200 hem de eurycomanone için standartlaştırılmış bir Tongkat ali özütü talep ediyor. Ama bu mantıklı bir hata.

Tongkat Ali'deki Eurycomanon payı tekdüze değil. Bu nedenle, 1: 200 özü doğal bir Eurycomanone varyasyonuna sahiptir (her 200 kg aynı içeriğe sahip değildir). Bir ekstrenin kimyasal eurycomanone markerine göre standartlaştırılması durumunda, kullanılacak kök miktarı değişecektir.

Psikopatların mantığı yoktur. Bu nedenle Arap-İspanyol örneğimiz, 1: 200 numarasına karşı uyaran Google reklamlarını yayınlamanın iyi bir fikir olduğunu düşünüyor ve ardından okuyuculara "standart 1: 200" satmaya çalışıyor.

Ama aynı zamanda bir mastürbasyon gurusu olarak kariyeri denedi. Dr. Kellog mastürbasyon ve ruh sağlığı konusunda haklı mıydı? Dr. Kellog, bu uygulamayı sonlandırmak ve çocukların sağlığını sağlamak için bir kahvaltı tabağı olarak mısır gevreği geliştirdi.

Neden bütün Euryomanone hakkındaki karışıklık? Malezya Ormancılık Araştırma Enstitüsü, Tongkat Ali'yi bitkisel preparatların bir bileşeni olarak tanımlamak için Eurycomanone'un bir marker bileşik olarak kullanılmasını önermiştir. Bu mantıklı, çünkü Eurycomanon, Tongkat Ali'nin ayrılmaz bir parçası. Eurycomanone selülozun yanı sıra en bol bulunan bileşendir.

Ancak eurycomanone, Tongkat Ali'nin etkilerinden sorumlu kimyasal bileşik değildir. Eurycomanone hakkındaki bilimsel araştırmanın kapsamı düşüktür. Bilimsel çalışmaların çoğu, Eurycomanone izolatları ile değil, tam spektrumdan elde edilen Tongkat Ali özü ile yapıldı.

Sumatra Pasak Bumi, anabolik steroidlerin doğrudan enjeksiyonu veya testosteron replasman tedavisi yaması ya da oral testosteron undekanoat (Andriol Testocaps) ile direkt olarak testosteron geliştirilmesine adanmıştır.

Anabolik steroidler veya testosteron yamaları veya kapsülleri, testosteronun bazı yararları vücudun hormon sentezi ile ilişkili olduğundan tatmin edici bir çözüm değildir.

Vücudu dışsal testosteron ile tedavi etmenin bir yan etkisi genital büzülmedir. Büyük üreme organlarına neden olan testosteronun kendisi değil, bir çok testosteron üreme organları tarafından üretilir.

Tüm hipotalamik-hipofiz-gonadal eksen üzerindeki kontrol edilemeyen etki doğrudan eksojen testosteronun ana dezavantajıdır.

Bu eksen boyunca olayların zinciri şudur: Düşük testosteron, hipotalamusun gonadotropini serbest bırakmasına ve sentezlemesine neden olur. Gonadotropin salgılayan hormon, luteinize edici hormon ve folikül uyarıcı hormonun hipofiz bezi tarafından üretilmesini sağlar. Luteinize edici hormon ve folikül uyarıcı hormon, östrojen ve testosteron seviyelerini artırmak için erkek ve dişi gonadlarla (testis ve yumurtalıklar) haberleşir.

Bu açıklama, bir arabanın tekerlekli bir makine olduğunu söylemek kadar basit ve bir tanka dizel koyduğunuzda, bir yangın çıkarıyor ve sürüyor. Ayrıca yoldan çekilmeleri için engelleri söyleyecek bir boynuzu vardır ve eğer yapmazlarsa bir freni vardır.

Bir arabayı birkaç cümleyle açıklayamazsınız. Ve endokrin sistem bile bu kadar kısaca açıklanamaz.

Hipotalamik-hipofiz-gonadal ekseni atlamak ve sadece eksojen testosteron iletmek çok kaba bir terapidir. Lastik değiştirerek yavaş bir araba ayarlamak kadar basit. İstenilen etkiye sahip olabilir veya olmayabilir.

Çoğu insan arabaları kendi endokrin sistemlerinden daha iyi anlar. Çünkü arabalar daha az karmaşık.

Teorik bir yaklaşım, zayıf bir libidoyu canlandırmak için yeterli olmayacaktır. Deneysel bir yaklaşım daha umut vericidir. Tongkat Ali, Butea Superba ve Mucuna Pruriens ile geleneksel tıp tecrübesi, bu bitkilerin cinsel dürtüyü artırdığını ve testosteron seviyesinin yükseldiğini açıkça gösteriyor. Bu tam olarak nasıl oluyor? Bu net değil. Fakat Leydig hücrelerinin daha fazla testosteron üretmesi gerektiğini söylediği Tongkat Ali, Butea Superba veya Mucuna Pruriens'ten daha karmaşık. Hipotalamik-hipofiz-gonadal eksen boyunca birkaç çapa noktası olacaktır.

Detaylar bilinmiyor.

Teorik bir değil ampirik bir kişi olun.

İşte şirketimiz Sumatra Pasak Bumi'nin ticaret politikasını şekillendiren bir diğer ampirik bilim.

Plastiklerin, erkek cinsel dürtülerini ve doğurganlıkları azaltmada önemli bir faktör olduğuna dair kanıtlar artmaktadır. En kötü suçlu, geleneksel olarak su şişeleri yapmak için kullanılan sert bir plastik olan Bisphenol A'dır.

Bisfenol A, hormonal bir girişim faktörüdür. Östrojenik aktiviteye sahip ölçülebilir kimyasal seviyeleri serbest bırakılır. Bu kimyasallar hipotalamik-hipofiz gonadal ekseninde östrojenler gibi davranır. Hipotalamus, hipofiz ve yeterince doğal steroid hormonlarının kan plazmasında dolaştığını ve böylece daha fazla sentezlenmeleri gerekmediğini söylüyorlar.

Bu ekolojik östrojenler, spermatogenezde testosteronun yerini alamayacağından, libido, cinsel istek, cinsel işlev, orgazm ve cinsel doyum için bile ölümcül bir zincirleme reaksiyondur.

Bisfenol A, açıkça hormonal bir parçalayıcı olarak tanımlanan ilk plastikti, ancak bilim adamı ipucunu anladı ve diğer plastiklere baktı.

Sonuç: Çoğu plastik ve muhtemelen hepsi östrojenik aktiviteye sahip kimyasallar olabilir.

Plastik şişelerden hala su içiyor musunuz? Yiyecekleri plastik kaplarda saklıyor musunuz? Plastik ambalajlarda takviye satın alıyor musunuz?

Durdurmalısın.

Özellikle cinsel uyarılma için şifalı bitkiler söz konusu olduğunda.

Elbette, plastik şişelerde onlarca yıldır Tongkat Ali Özü ticareti yapıyoruz ve müşterilerimizin birçoğu mükemmel sonuçlar elde etti.

Ancak plastiklere yönelik uyarıları biliyoruz ve plastik şişelere koymadan önce ekstrelerimizi iki katlı veya kalın katmanlı kağıt torbalara koymaya karar verdik. Bu nedenle, kapsüllerimizle temas veya tozla özü plastiklerle temas etmiyor.

100 poşet miktarda kağıt torbalarda paketleme yapmak mümkün değildir, bu yüzden yeni ürün hattımız konteynır başına 400 kapsül.

Bununla birlikte, ilaç olarak değil, gıda olarak kabul edilen, cinsel açıdan teşvik edici bitkilerin algılanabilir bir etkisi için dozajlar, günde birkaç gram aralığındadır ve böyle bir rejim için, 100 kapsül içeren bireysel kaplara çok yaklaşmazsınız.Daha iyi seks dünyasına hoş geldiniz


Geliştirilmiş cinsel fonksiyon ve daha iyi cinsel fırsatlar için rehberlik


Tongkatali.org'a herhangi bir dilde yaz

Diliniz - - İngilizce Değil

Türkiye'de daha fazla testosteron ve daha iyi seks için bitkileri dağıtabilirsiniz

Daha iyi seks için ot satıyoruz

Tongkatali.org alışveriş ve din

Hayatın amacı

Serge Kreutz diyetiyle kilo verebilirsiniz

Daha büyük penis - Nasıl

Tongkat ali size testosteron verir. Testosteron seni bir adam yapar.

Ürünler

Tongkatali.org orijinal 1: 200 tongkat ali optimal testosteron için özü
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine, Jl. Imam Bonjol No.9,
Petisah Tengah, Medan Petisah,
Medan City, North Sumatra 20236,
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20