Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português

Deutsch Nederlands Svenska Dansk Norsk Suomalainen

Pусский Polski Česky Ελληνικά Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어

Countries not listed above, please use: All other countries


Endonezya Tongkat Ali, 300 mg @ 500 kapsül

Tongkatali.org orjinal 1: 200 tongkat ali özü. 1998 yılında Sumatra Pasak Bumi tarafından geliştirildi. Çok sayıda sahte iddia: 1: 200 özü. Ama sahte 1: 200 özü değildir. Pek çok sahte ali ali maşa değildir.


Nasıl satın alınır

Aşağıdaki PayPal butonu ile. PayPal hesabı veya kredi kartı gerekiyor. Veya tongkatali.org / Endonezya veya Tayland'daki Kişi / Banka Hesabına para gönderin. Bize sorun: Alıcının adı (spb.herbals@gmail.com veya sales@tongkatali.org ile iletişime geçin)

Para gönder: Transferwise - GoRemit - Yedi Bank - Western Union - MoneyGram - WorldRemit.com. Avrupa'da ucuz: MoneyGram. Her yerde ucuz: worldremit.com . Gönderen: İnternet veya aracı. Gönder: banka hesabı veya nakit alma. Diğer seçenek: Western Union. Gönderen: İnternet veya aracı

Tongkat Ali 1: 200 Özü. Üretici: Sumatra Pasak Bumi / tongkatali.org. Endonezya Hükümeti'nden alınan lisans. Aşağıdaki fotoğrafa bakın.

Tongkat Ali 1: 200 Özü: Sumatra Pasak Bumi tarafından geliştirilmiştir. Bitki kısmı kullanılır: sadece kökler. Ormanda kökleri. Aşağıdaki fotoğraflara bakın. Kullanıyoruz: 200 kg. Ürettiğimiz ürünler: 1 kg


Pek çok sahte

Diğer satıcılar der ki: 1: 200 özü. Fakat 1: 200 özü satmıyorlar. Genellikle: Tongkat Ali bile değil. Sahte satıyorlar. Fakes: Mutfakta veya garajda bulunan laboratuardan stearik asit + sildenafil. Sağlığınız için tehlikeli. Sahte kökeni: Çin'den


Tongkat Ali dozu

2 - 18 kapsül / gün. Ama dikkatli ol. İlk gün: sadece 1 kapsül. Neden dikkatli? Bazı insanlar alerjisi var. Büyük konteynerler satıyoruz. 400 kapsül / kaplar. Tipik kullanım / konteyner: 1 ay. Ayrıca mevcuttur: gevşek özlü toz. Aynı 1: 200 Endonezya Tongkat Ali özü. Fiyat / gram daha ucuz. Portakal suyuna karıştırın.


Kargo

Ücretsiz kargo. Ambalajlarımız: Plastik şişedeki kağıt torbalar.


Müşteri Sadakat Programı

İlk önce normal perakende fiyatlarla satın alın. 1000 ABD doları veya eşdeğeri başka bir para biriminde satın aldıktan sonra: ücretsiz çift miktar


Tongkat Ali birleştirildi

Daha güçlü etki için: Tongkat Ali ile birlikte: Butea Superba, Kaempferia Parviflora, Mucuna Pruriens, Boesenbergia Rotunda. Avantaj: Daha büyük miktarda alabilir. Yan etkileri önler.


Sonuçlar

Tongkat Ali = daha fazla testosteron. Aşağıdaki laboratuvar fotoğraflarına bakın. Daha fazla testosteron = daha fazla kas. Daha fazla testosteron = daha fazla libidoPara transferi: 1 şişe (500 kapak), 304 USD (spb.herbals@gmail.com ile irtibata geçiniz veya sales@tongkatali.org)

PayPal: 1 şişe (500 kapak), 380 USDPara transferi: 2 şişe (1000 kapak), 487 USD (spb.herbals@gmail.com ile irtibata geçiniz veya sales@tongkatali.org)

PayPal: 2 şişe (1000 kapak), 608 USDPara transferi: 4 şişe (2000 kapak), 778 USD (spb.herbals@gmail.com ile irtibata geçiniz veya sales@tongkatali.org)

PayPal: 4 şişe (2000 kapak), 972 USD
Daha büyük miktarlar

Daha büyük miktarlar için: Açık fiyat politikası: miktar çarpı 2, fiyat çarpı 1.8. Daha büyük miktarlar banka havalesi veya para transferi hizmeti ile ödenir.


PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20